Konkursy

muzyczny radar 0

Muzyczny radar – elektronika – KONKURS

Muzyczny Radar to nowa seria muzyczna od Wydawnictwa Agora, która prezentuje najciekawsze utwory naszych rodzimych artystów. Pierwsza odsłona tej wyjątkowej serii zabierze słuchacza w świat muzyki elektronicznej. My uważamy, że składanka naprawdę jest zacna, więc organizujemy konkurs, w którym do zdobycia są dwa egzemplarze składanki. Zapraszamy do zabawy!

Człowiek 0

[ZAKOŃCZONY] Wyobcowanie – Walter Tevis – „Człowiek, który spadł na Ziemię” KONKURS

Wydawnictwo MAG ma w swojej ofercie wydawniczej niezwykle udaną serię Artefakty, w skład której wchodzą klasyczne, nierzadko zapomniane przez czytelników dzieła z gatunku fantastyki. Seria charakteryzuje się spójną szatą graficzną i niezwykle dobrym doborem proponowanych dzieł. Do tej pory otrzymaliśmy 12 książek oraz kilku wartych uwagi pisarzy, takich jak John Brunner czy też Walter Tevis. Dziś mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć powieść Tevisa, Człowiek, który spadł na Ziemię, która opatrzona jest numerkiem 11 w serii Artefakty

utracony dar słonej krwi 0

Na czym straciła ludzkość? – Alistair MacLeod – „Utracony dar słonej krwi” WYNIKI KONKURSU

Jakiś czas temu zakończyliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać trzy egzemplarze zbioru opowiadań Alistaira MacLeoda Utracony dar słonej krwi, który objęliśmy patronatem medialnym. W tym miejscu wypada najpierw przeprosić, że musieliście tyle czekać na ogłoszenie wyników – okres wakacyjny dał nam się we znaki i tym sposobem mamy kilka dni opóźnienia. Na szczęście jest stare porzekadło mówiące, że lepiej późno niż wcale i w myśl tej zasady śpieszymy z ogłoszeniem dobrej nowiny dla zwycięzców!

utracony dar słonej krwi 0

[ZAKOŃCZONY] Na czym straciła ludzkość? – Alistair MacLeod – „Utracony dar słonej krwi” KONKURS

Już jutro pierwszy dzień kalendarzowego lata, zaczną się wakacje, urlopy i wolne dni, które w pełnym słońcu na gorącej plaży lub w cieniu soczyście zielonego drzewa będziemy mogli poświęcić między innymi na nadrabianie czytelniczych zaległości. Wszystkie te od lat odkładane lektury być może teraz doczekają się swoich pięciu minut. Ale nie zapominajmy, że warto ten czas poświęcić także na nowości rynku wydawniczego, a do tych wciąż zalicza się dzieło Utracony dar słonej krwi Alistaira MacLeoda, czyli zbiór fantastycznych, po brzegi wypełnionych emocjami opowiadań, który ujrzał polskie światło dzienne 1 czerwca, za sprawą wydawnictwa Wiatr od Morza, a Głos Kultury objął go patronatem medialnym. I właśnie dlatego mamy dla Was konkurs, w którym trzy osoby będą mogły wygrać egzemplarz tej książki.