Konkursy

utracony dar słonej krwi 0

Na czym straciła ludzkość? – Alistair MacLeod – „Utracony dar słonej krwi” WYNIKI KONKURSU

Jakiś czas temu zakończyliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać trzy egzemplarze zbioru opowiadań Alistaira MacLeoda Utracony dar słonej krwi, który objęliśmy patronatem medialnym. W tym miejscu wypada najpierw przeprosić, że musieliście tyle czekać na ogłoszenie wyników – okres wakacyjny dał nam się we znaki i tym sposobem mamy kilka dni opóźnienia. Na szczęście jest stare porzekadło mówiące, że lepiej późno niż wcale i w myśl tej zasady śpieszymy z ogłoszeniem dobrej nowiny dla zwycięzców!

utracony dar słonej krwi 0

[ZAKOŃCZONY] Na czym straciła ludzkość? – Alistair MacLeod – „Utracony dar słonej krwi” KONKURS

Już jutro pierwszy dzień kalendarzowego lata, zaczną się wakacje, urlopy i wolne dni, które w pełnym słońcu na gorącej plaży lub w cieniu soczyście zielonego drzewa będziemy mogli poświęcić między innymi na nadrabianie czytelniczych zaległości. Wszystkie te od lat odkładane lektury być może teraz doczekają się swoich pięciu minut. Ale nie zapominajmy, że warto ten czas poświęcić także na nowości rynku wydawniczego, a do tych wciąż zalicza się dzieło Utracony dar słonej krwi Alistaira MacLeoda, czyli zbiór fantastycznych, po brzegi wypełnionych emocjami opowiadań, który ujrzał polskie światło dzienne 1 czerwca, za sprawą wydawnictwa Wiatr od Morza, a Głos Kultury objął go patronatem medialnym. I właśnie dlatego mamy dla Was konkurs, w którym trzy osoby będą mogły wygrać egzemplarz tej książki.

zapomniany walc 0

Ścieżka dźwiękowa do Twojego życia – Anne Enright – „Zapomniany walc” WYNIKI KONKURSU

Jakiś czas temu zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były trzy egzemplarze książki Anne Enright, Zapomniany walc, którą to publikację, wydaną przez Wiatr od Morza, objęliśmy patronatem medialnym. Ta niezwykła powieść o zwykłych kłamstwach i zdradach niezwykle przypadła nam do gustu (nasz Wielogłos na jej temat znajdziecie TUTAJ) i mamy szczerą nadzieję, że również Wam – zarówno tym, którzy zwyciężyli, jak i pozostałym – dzieło Irlandki  spodoba się równie mocno. Poniżej znajdziecie listę laureatów.

zapomniany walc 0

[ZAKOŃCZONY] Ścieżka dźwiękowa do Twojego życia – Anne Enright – „Zapomniany walc” KONKURS

Wiatr od Morza niedawno bardzo miło zaskoczył nas informacją, że już niedługo, bo 1 czerwca, do księgarń trafi najnowsza książka przez nich wydana, a mianowicie Utracony dar słonej krwi, autorstwa Alistaira MacLeoda – więcej o tej publikacji dowiecie się tutaj. Tymczasem my nadal jesteśmy myślami przy poprzedniej książce – Zapomnianym walcu Anne Enright, którą objęliśmy patronatem medialnym. Zatem aby i Wam, i nam osłodzić czekanie na Utracony dar…, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze książki autorki nagrodzonej Bookerem. Zapraszamy więc do udziału w zabawie, której wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.