Konkursy

Mitologia Nordycka 0

Mity według Ciebie – „Mitologia Nordycka” – wygraj książkę! [KONKURS]

Niedawno na naszym rynku ukazała się nowa książka Neila Gaimana, w której autor przedstawia na nowo nordyckie mity, opisując w swoim stylu historie Thora, Lokiego, Odyna i wielu innych postaci i bogów zamieszkujących Asgard i nie tylko. Mitologia Nordycka (której recenzję znajdziecie TUTAJ) stanowi doskonały wstęp do poznania tych fascynujących opowieści i jeśli Wy także macie chęć je poznać, wystarczy tylko odrobinę wysiłku. Mamy bowiem jeden egzemplarz Mitologii Nordyckiej Neila Gaimana, który trafi w ręce najbardziej kreatywnej osoby, która zasłuży, aby trafić do Walhalli. Zapraszamy do zabawy!

Transsexdisco 0

Transsexdisco – nowy album „Surreal” – wygraj płytę! [KONKURS]

Transsexdisco powrócili świetną płytą zatytułowaną Surreal. Chcecie mieć ten album u siebie na półce? Jest ku temu okazja, ponieważ dzięki uprzejmości SP Records mamy dla Was, drodzy czytelnicy, do rozlosowania w konkursie aż TRZY egzemplarze płyty. Aby móc liczyć się w zabawie, należy odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie. Wystarczy tylko trochę wysiłku oraz odrobinę researchu. Zapraszamy do zabawy!

bartas 0

Bartas Szymoniak – nowy album „Alarm” – wygraj płytę! [KONKURS]

Bartas Szymoniak powraca z nową, wyjątkową płytą zatytułowaną Alarm, na której wykorzystał wiersze polskich poetów z pokolenia Kolumbów. Chcecie mieć album Alarm u siebie na półce? Jest ku temu okazja, ponieważ dzięki uprzejmości SP Records mamy dla Was, drodzy czytelnicy, do rozlosowania w konkursie aż TRZY egzemplarze płyty. Aby móc liczyć się w zabawie, należy odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie. Wystarczy tylko trochę wysiłku oraz odrobinę researchu. Zapraszamy do zabawy!

zacier 0

Zacier – nowy album – WYGRAJ PŁYTĘ [konkurs]

Zacier powraca z nową płytą, która ujawnia nieco bardziej melancholijną i liryczną naturę twórczości Mirosława Jędrasa. Chcecie mieć album Podróże w czasie, czyli park, rower i wiewiórki na półce? Jest ku temu okazja, ponieważ dzięki uprzejmości SP Records mamy dla Was, drodzy czytelnicy, do rozlosowania w konkursie aż TRZY egzemplarze płyty. Aby móc liczyć się w zabawie, należy odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie. Wystarczy tylko trochę wysiłku oraz odrobinę researchu. Zapraszamy do zabawy!