Konkursy

zacier 0

Zacier – nowy album – WYGRAJ PŁYTĘ [konkurs]

Zacier powraca z nową płytą, która ujawnia nieco bardziej melancholijną i liryczną naturę twórczości Mirosława Jędrasa. Chcecie mieć album Podróże w czasie, czyli park, rower i wiewiórki na półce? Jest ku temu okazja, ponieważ dzięki uprzejmości SP Records mamy dla Was, drodzy czytelnicy, do rozlosowania w konkursie aż TRZY egzemplarze płyty. Aby móc liczyć się w zabawie, należy odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie. Wystarczy tylko trochę wysiłku oraz odrobinę researchu. Zapraszamy do zabawy!

Podbój 0

Dlaczego lubimy powieści erotyczne? – Elle Kennedy – „Podbój” WYNIKI KONKURSU

Dziś publikujemy wyniki konkursu, w którym  do wygrania były trzy egzemplarze powieści Elle Kennedy, Podbój, objętej przez nas patronatem medialnym, która wchodzi w skład cyklu Off-campus cieszącego się ogromnym zainteresowaniem, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Książki Kennedy opowiadają odważnie o miłości i seksie i chyba właśnie tym zaskarbiły sobie sympatię czytelników na całym świecie.

Podbój 0

[ZAKOŃCZONY] Dlaczego lubimy powieści erotyczne? – Elle Kennedy – „Podbój” KONKURS

Niedawno do sprzedaży trafiła oczekiwana głównie przez czytelniczki trzecia powieść Elle Kennedy wchodząca w skład cyklu Off-campus, tym razem zatytułowana Podbój. Seria opowiadająca o romansach, niestroniąca od pikantnych scen i odważnego, pieprznego słownictwa, dziejąca się w studenckiej społeczności, cieszy się dużą popularnością na całym świecie. W Polsce powieści te wydawane są przez Wydawnictwo Zysk i S-ka, a najnowszą książkę Głos Kultury objął patronatem medialnym. W związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym trzy osoby mogą wygrać egzemplarz Podboju. Wszystkie szczegóły znajdziecie oczywiście poniżej. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!