Newsy

0

Rag’N’Bone Man, twórca hitu „Human”, ujawnia klip do najnowszego przeboju „Skin”!

Rag’N’Bone Man to bez wątpienia jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Łączący przebojowy pop z bluesową estetyką wokalista Rory Graham najpierw podbił światowe listy przebojów singlem Human (w Polsce pod koniec 2016 roku był to najczęściej odtwarzany utwór w stacjach radiowych!) a aktualnie kontynuuje pasmo sukcesów za sprawą nowego singla Skin, do którego udostępniony został właśnie zaangażowany społecznie klip.

0

Już w czerwcu SeaZone Music & Conference w Sopocie

W dniach 8-10 czerwca 2017 w Sopocie odbędzie się SeaZone Music & Conference, czyli największe wydarzenie dla twórców branży muzycznej oraz przedstawicieli biznesu eventowo–rozrywkowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Niepowtarzalny projekt odbędzie się na terenie Sopotu po raz drugi, a jego główny cel to integracja branży muzycznej na czterech poziomach: konferencji, scenie nowych trendów muzycznych showcase, targów i warsztatów oraz imprez klubowych. Dzięki SeaZone wszyscy miłośnicy muzyki i środowisko z nią związane, będą mogli dosłownie wejść do muzycznego świata.

0

Il Volo już w trasie

Początek światowej trasy Notte Magica Tour 2017 zespołu Il Volo nie mógł wyglądać lepiej. Amerykańscy fani nie kryją zachwytu, komentując występy: Byliście niesamowici! Sprawiliście, że moje serce znowu się uśmiecha. Nigdy nie mam dość słuchania waszych głosów! Włoskie trio już 26 czerwca wystąpi w warszawskiej hali Torwar i będzie to jego pierwszy koncert w Polsce. Jakie opinie będą wyrażali po tym widowisku polscy fani?