Newsy

Kino na granicy 0

Kino na Granicy – wyjątkowe wydarzenie kulturalne

Kino na Granicy to wydarzenie, które każdego roku gromadzi wokół siebie wielbicieli kina niszowego, nieoczywistego i ambitnego. To wydarzenie odbywające się w Cieszynie – miejscu styku kultury polskiej i czeskiej. Kolejny raz wspierane będzie ono przez Platformę SerwerSMS.pl, która udostępni organizatorom swoje narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS.

1

Ghostpoet z nowym singlem

Brytyjski artysta, Ghostpoet, wydał właśnie singiel o tytule Immigrant Boogie. To pierwszy nowy materiał artysty od ukazanego w 2015 r. trzeciego krążka Shedding Skin, nominowanego do prestiżowej nagrody Mercury Prize. W utworze gościnnie pojawił się Charlie Steen, Shame oraz Leo Abrahams (Wild Beasts, Frightened Rabbit).

0

Audioriver 2017 – widowisko dla fanów elektroniki

Najlepsze wydarzenie muzyczne dla fanów elektroniki to od lat płocki Audioriver, czyli festiwal umożliwiający zobaczenie w jednym miejscu najbardziej spektakularnych koncertów, które często dla klubów są nieosiągalne. Grono artystów edycji 2017 przedstawia się bardzo ciekawie. Na scenach będzie można ujrzeć grupy takie jak Vitalic – ODC live, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, High Contrast live oraz Killbox (Ed Rush & Audio), a także Tale Of Us, S.P.Y, Agents Of Time live, Dax J, DJ Storm i Hugh Hardie.