Wydarzenia

BMW Jazz Club 0

BMW Jazz Club prezentuje: Nowe Pokolenia -Koncert Agi Zaryan i Jacoba Colliera na XII edycję projektu

Już w grudniu odbędzie się XII edycja BMW JAZZ CLUB. Najnowsza odsłona projektu nosi tytuł NOWE POKOLENIA. Dyrektor artystyczną jest polska artystka o światowej renomie – Aga Zaryan. 6 grudnia na koncercie w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku usłyszymy także tegorocznego zdobywcę dwóch nagród Grammy – Jacoba Colliera.

0

Fani Queen wybrali swój hit!

Bohemian Rhapsody niekwestionowanym liderem plebiscytu na najlepszy utwór grupy Queen! Tak wybrali fani i trudno się z tym nie zgodzić. Wydany 42 lata przebój jest ponadczasowy i przez wielu uważany za najlepszą piosenkę w historii muzyki popularnej. Autorem tej rockowej ballady, która powstała rekordowo szybko, jest sam Freddie Mercury.

Wataha 0

Premiera drugiego sezonu polskiego serialu HBO “Wataha” już 15 października jednocześnie w 19 krajach

Po raz pierwszy w historii europejskiego HBO premiera serialu produkcji HBO Europe – Wataha odbędzie się równocześnie w 19 krajach w niedzielę, 15 października. W głównych rolach widzowie zobaczą Leszka Lichotę i Aleksandrę Popławską. Reżyserami drugiego sezonu są Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński. Premiera drugiego sezonu Watahy w HBO odbędzie się w niedzielę, 15 października o godz. 20.10, a powtórka w HBO3 o godz. 21.00. W weekend 14 i 15 października kanał HBO wraz z pierwszym odcinkiem Watahy będzie odkodowany. Dwa odcinki serialu będą dostępne w dniu premiery od rana w serwisie HBO GO.