Wydarzenia

0

SnowFest Festival 2018 za nami

Podczas gdy cały świat śledził ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w koreańskim Pjongczang, w Szczyrku trwały ostatnie prace nad otwarciem bram SnowFest Festival – największego festiwalu muzyki i sportów zimowych w naszym kraju. Kolejna, piąta już, edycja SnowFest Festivalu odbyła się w dniach 9-10 lutego 2018 roku, a całym swoim programem przyciągnęła ponad 7 tysięcy entuzjastów zimowej odmiany dobrej zabawy. W programie zagościły występy 30 polskich i zagranicznych artystów na 5 muzycznych scenach, unikalna formuła zawodów freeski i snowboard, odbywających się na skoczni narciarskiej Skalite, dzienna jazda po szczyrkowskich stokach oraz zlot food truck’ów.

0

Pierwsze ogłoszenia Halfway Festivalu 2018: Amiina, Annie Hart i Jane Weaver

Halfway Festival to fantastyczne święto muzyki alternatywnej, które gromadzi znakomitych, nieoczywistych artystów i równie niebanalną publiczność. To festiwal dla osób, które lubią poszukiwać – ambitnych, ciekawych i świadomych odbiorców kultury. To wydarzenie skupiające się głównie na dwóch nurtach – songwriterskim i folkowym, które wciąż są doskonałym polem do odkrywania nowych, nieznanych jeszcze artystów, bądź muzyków popularnych tylko w konkretnych krajach. W Białymstoku gościli już artyści z różnych części Europy i Stanów Zjednoczonych. Halfway Festival 2018 odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca, a pierwszymi artystami, którzy potwierdzili swoją obecność są Amiina (IS), Annie Hart (US) i Jane Weaver (GB).

0

Open’er Festival 2018 – prezentujemy dotychczasowe ogłoszenia

Organizatorzy nadchodzącej edycji Open’er Festivalu zaprezentowali do tej pory dość ciekawe grono artystów goszczących w line-upie wydarzenia muzycznego, które potrwa od 4 do 7 lipca 2018 roku w Gdyni, na Lotnisku Kosakowo. Przybliżamy więc sylwetki tych, którzy wystąpią. Będą to: Nick Cave & The Bad Seeds, Arctic Monkeys, Migos, Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Fleet Foxes, David Byrne, MØ, Kaleo oraz Sevdaliza.