Wydarzenia

Pionek 0

Pionek – Najstarszy zlot fanów gier planszowych w Polsce powraca!

Już wkrótce, w dniach 3-4 czerwca w Zabrzu odbędzie się 27. edycja Pionka, rodzinnych spotkań z grami planszowymi. To najstarsza tego typu impreza w Polsce, jej pierwsza edycja miała miejsce jesienią 2007 roku. Pionek jest zarazem największym na południu Polski zlotem fanów gier, każdorazowo imprezę odwiedza ponad 1000 uczestników.

kujawsko - pomorskiego 0

Kayah, Nosowska, L.U.C., Mozil… – gwiazdy na Święcie Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kayah, Nosowska, L.U.C., Czesław Mozil, Katarzyna Groniec, Julia Pietrucha i… niebo – to tylko niektóre gwiazdy tegorocznego Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziewięciodniowa impreza rusza już 3 czerwca, a huczne obchody zaplanowano nie tylko we Włocławku, który jest tegorocznym gospodarzem Święta, ale też w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i wielu innych miejscowościach. Wydarzeniom patronuje Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

the devil wears prada 0

The Devil Wears Prada za miesiąc zagrają w Poznaniu

Agencja WiniaryBookings zaprasza na jedyny w Polsce koncert metalcore’owej formacji The Devil Wears Prada. Amerykanie zagrają 22 czerwca w poznańskim klubie Pod Minogą i będą promować swoje ostatnie wydawnictwo Transit Blues, które ukazało się za sprawą wytwórni Rise Records. Na jednej scenie obok muzyków z USA wystąpią Francuzi z The Blackmordia oraz Poznaniacy z Final Sacrifice.