Anna of the North i jej nowy utwór

Anna of the North zaprezentowała pierwszy utwór od wydania debiutanckiego krążka Lovers. Do kompozycji norweskiej artystki powstał teledysk, którego autorem jest Noah Lee. Posłuchajcie Leaning On Myself.

Po ukazaniu się debiutu artystka spędziła dużo czasu w trasie grając koncerty na całym świecie. Nawiązała współpracę z takimi muzykami jak Tylor, the Creator (Anna użyczyła głosu w dwóch utworach, które znalazły się na albumie Flower Boy), Rejjie Snow czy HONNE. Singiel Lovers jest częścią ścieżki dźwiękowej do filmu To All The Boy I’ve Loved Before, który można obejrzeć na Netflixie. Utwór, po pięciu miesiącach, nadal utrzymuje się na TOP 100 Chart na platformach streamingowych w 171 krajach.

Dużo komponowałam w zeszłym roku. „Leaning On Myself” to jedna z piosenek, które powstały w tym okresie i chyba moja ulubiona. Pamiętam jak leciałam do domu ze Stanów Zjednoczonych zaczęłam płakać, bo uświadomiłam sobie, że stworzyłam ścieżkę dźwiękową do mojego życia jakiś rok temu. To był bardzo trudny dla mnie okres, dużo się działo. Przeżyłam załamanie. Zadzwoniłam do mojej mamy i po prostu wiedziałam, że potrzebuję wszystko zmienić. Musiałam odciąć się od paru osób, które kochałam, ale wiedziałam, że kontakt z nimi nie jest dla mnie dobry. To było bardzo trudne, ale dzisiaj czuję się już dobrze. Za każdym razem kiedy słyszę tę piosenkę wracam do tego momentu. To smutne, ale jednocześnie wyzwalające. Jestem wdzięczna za to, że jestem tu gdzie jestem. W końcu mamy tylko siebie i to jest w porządku – komentuje premierę Anna.

Anna Of The North - Leaning On Myself (Official Music Video)

 

Fot. i inf.: PIAS Poland

Write a Review

Opublikowane przez

Małgorzata Kilijanek

Pasjonatka sztuki szeroko pojętej. Z wystawy chętnie pobiegnie do kina, zahaczy o targi książki, a w drodze powrotnej przeczyta w biegu fragment „Przekroju” czy „Magazynu Pismo”. Wielbicielka festiwali muzycznych oraz audycji radiowych (Radio Nowy Świat i Radio 357), a także zagadnień naukowych, psychologii społecznej i czarnej kawy. Swoimi recenzjami, relacjami oraz poleceniami dzieli się z czytelniczkami i czytelnikami Głosu Kultury.

Tagi
Śledź nas
Patronat

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *