David Gray w duecie z LeAnn Rimes

David Gray nagrał nową wersję utworu Snow In Vegas, utworu pochodzącego z jego dziesiątego albumu, Mutineers. Gościnnie udział w nagraniu wzięła wielokrotna zdobywczyni Grammy, LeAnn Rimes, która zaśpiewała wspólnie z Grayem.

Snow In Vegas to trzeci po Birds Of The High ArticBack In The World singiel promujący nowy album.

Współpraca Graya i Rimes to owoc spotkania podczas ostatniej, wyprzedanej trasy artysty po Stanach Zjednoczonych. Artysta opowiada:

Kiedy nagrałem „Snow In Vegas”, ktoś zasugerował, że ta piosenka świetnie wypadłaby w duecie. Ten pomysł został mi w głowie i kiedy spotkałem LeAnn na koncercie w Phoenix, a piosenka pojawiała się w rozmowie, wspomniałem jej o tym. Ku mojemu zaskoczeniu zadzwoniła potem do mnie, włączyła utwór i zaśpiewała perfekcyjną harmonię. Kiedy powiedziałem jej, że to było świetne, zasugerowała, że byłoby super gdyby mogła zaśpiewać to na żywo podczas koncertu. Tak też się stało i to było niesamowite. Ona świetnie śpiewa!

LeAnn opowiada o współpracy z Davidem:

Być zaproszoną przez Davida, żeby dodać mój głos do „Snow in Vegas” to jak spełnienie marzeń. David to inspirujący muzyk, wokalista, kompozytor i wykonawca, który świetnie łączy słowa z melodią. Jak nikt inny. Jestem fanką jego głosu i tekstów od zawsze.

Źródło i foto: informacje prasowe/Mystic.

Write a Review

Opublikowane przez

Jakub Pożarowszczyk

Czasami wyjdę z ciemności. Na Głosie Kultury piszę o muzyce.

Tagi
Śledź nas
Patronat

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *