Tygodnik popowego konesera

popowego konesera 0

Tygodnik popowego konesera #6

No cóż… Tym razem światowy pop niczym mnie nie zaskoczył. Poza chlubnymi wyjątkami, nie dostałem w ubiegłym tygodniu niczego, co przyspieszyłoby mi bicie serca. Honor mainstreamu wybroniły dwie kobiety – Alice Glass i Tori Amos. Poziom reszty propozycji pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że za tydzień będzie lepiej. Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

popowego konesera 0

Tygodnik popowego konesera #5

Pop na początek sierpnia zaskakuje wysokim poziomem! Większość najgłośniejszych singli ubiegłego tygodnia ma w sobie coś godnego uwagi, a niektóre z nich każą podejrzewać autorów o widoczne przebłyski geniuszu. Tym razem obyło się bez spektakularnych klęsk i wszyscy artyści skutecznie obronili swój honor. Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

popowego konesera 0

Tygodnik popowego konesera #4

Kolejny odcinek tygodnika promuje pop odważny i wręcz eksperymentalny. Polecam następujące dania: rapowe kazanie prosto od najpopularniejszego ulicznego pastora, oda do przymiotnika „dziewczęcy”, podany ze smakiem kicz retro i nerwowe r&b trafiające we wszystkie czułe punkty. Zdecydowanie odradzam popisy rockowego emeryta i wynurzenia kumpla Young Thuga. Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

popowego konesera 0

Tygodnik popowego konesera #2

Drodzy słuchacze! Wiecie, jak ten pop się prezentuje w tym tygodniu? Powiem Wam, że całkiem nieźle. Dostaliśmy wzruszającą balladę od wrażliwego Brytyjczyka, popisy rapowego kosmity, a także wyjątkowo zręczną hybrydę najatrakcyjniejszych elementów afroamerykańskich brzmień. Na dodatek, Coldplay nareszcie nagrali znośny utwór! Lekki niesmak pozostał po pewnym nieudanym powrocie oraz kilku artystach eksploatujących nośne tematy, ale niech te drobne rozczarowania nie zepsują Wam humoru. Miłego odsłuchu i do zobaczenia za tydzień!